• Erasmus+ ka1 KA101 Personel Hareketliliği Sonuçları Açıklandı 2016

  Erasmus+ ka1 KA101 Personel Hareketliliği Sonuçları Açıklandı 2016

  2016 yılı Erasmus+ Ana Eylem

 • İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Düzenlendi

  İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Düzenlendi

  (Haberin Videosu Sayfanın En

 • 1 Mayıs İşçi Ve Emekçi Bayramı Anamur'da da Kutlandı

  1 Mayıs İşçi Ve Emekçi Bayramı Anamur'da da Kutlandı

  1 Mayıs İşçi Ve Emekçi Ba

 • Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı

  Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı

  Anamur Anadolu İmam Hatip Lis

 • Bayram Namazı Saat Kaçta? Namaz Saatleri

  Bayram Namazı Saat Kaçta? Namaz Saatleri

  Bayram namazı saat kaçta? Na

Cumartesi, 24 Mart 2012 00:00

Anamur Haber Son Dakika Anamur'da Trafik Kazası: Antalya Yolunda.. Özel

Yazan 
Öğeyi Oyla
(5 oy)
Anamur Haber Son Dakika Anamur'da Trafik Kazası Anamur Haber Son Dakika Anamur'da Trafik Kazası

 (Haberin Videosu Sayfa Altındadır)

Bugün, Adana-Anamur-Alanya-Antalya, D-400, karayolunda meydana gelen kazada Fatma Tulu yaşamını kaybetti. Mersin'in Anamur ilçesinde Elim bir Trafik kazası meydana geldi. Bu elim kazayı, kaza yerinin hemen yanında bulunan oto galerisi ve apartman güvenlik kameraları da kaydetmiştir. Dün akşam üzeri, Mersin’e çocuklarının yanına gitmek için hazırlık yapan 55 yaşındaki Fatma Tulu (57 yaşında) ile eşi Aydın Tulu(64 yaşında) ile bu sabah saat 10:00 gibi Pazar alışverişi yapmak için adana-antalya yolunun devlet hastanesi kavşağı üzerinde bulunan semt pazarına gelmişlerdi. Talihsiz kadın, 10:26’da Pazarda alışverişini tamamladıktan sonra, yoldan geçmeye çalışmış fakat yolun hemen kenarında park etmiş bulunan kamyonetin görüş açısını daraltması sebebiyle bir anda yola fırlamış. Bu sırada ana caddede seyir halindeki 33 LV 418 plakalı aracın hızla çarpması sonucu yaklaşık 4 metre havaya savrularak yolda 15 metre öteye savrulmuştur. Fatma Tulu, olay yerinde derhal hayatını kaybetmiştir. Kadına çarpan aracın şoförü Hüseyin Kımırtı 33 LV 418 plakalı araç yolun en soluna kadar hızla kaçmaya çalışmasına rağmen yaşlı kadına, Fatma Tulu’ya, çarpmıştır. Bölgeye bir dakika içinde, çok sayıda polis ekibi ulaşmış, sağlık ekipleri de polisten kısa bir süre sonra olay yerine ulaşmış, fakat, 1955 doğumlu Fatma Tulu olay yerinde yaşamını yitirmiştir.

Fatma Tulu’nun ölüm haberini öğrenen yakınları ile olay sırasında yanında olan eşi fenalık geçirdi. Bölgeye toplanan vatandaşlar Fatma Tulu’nun eşini ve yakınlarını sakinleştirmeye çalışmışlar; eşi Aydın Tulu'yu da olay yerinden uzaklaştırmaya çalışmışlardır. Yaşlı adam ‘canım gitti canım, ben burayı bırakıp da başka hiç bir yere gidemem’ diye sürekli ağlamış, ancak, olaydan uzun bir müddet geçtikten sonra, cenazenin kaldırılmasının ardından, olay yerinden götürülebilmiştir. Aracı kullanan, Hüseyin Kımırtı ise Anamur Emniyet Müdürlüğü’ne götürülmüş ifadesi alınmaya başlanmıştır. Savcılığın olay yerinde yaptığı incelemenin ardından yaşlı kadına çarpan araç yoldan çekilmiş; Yaşlı kadın Fatma Tulu’nun cenazesi ise kaldırılmıştır. Anamur-Alanya yolu trafiğe yeniden açılmış, itfaiye araçlarıyla yıkanmıştır. Kaza sonrasında, fenalık geçiren cenazenin eşine ve yakınlarına Anamur Devlet Hastanesinin sağlık görevlileri yardımcı olmuş, sakinleştirmeye çalışmışlardır.

 *** OLAYDA HAYATINI KAYBEDEN FATMA TULU'YA ALLAHTAN RAHMET, EN BAŞTA EŞİ AYDIN TULU'YA VE TÜM DİĞER YAKINLARINA SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ.

Son Düzenlenme Pazar, 20 Ekim 2013 22:57

Ortam

sponsor