• Erasmus+ ka1 KA101 Personel Hareketliliği Sonuçları Açıklandı 2016

  Erasmus+ ka1 KA101 Personel Hareketliliği Sonuçları Açıklandı 2016

  2016 yılı Erasmus+ Ana Eylem

 • İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Düzenlendi

  İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Düzenlendi

  (Haberin Videosu Sayfanın En

 • 1 Mayıs İşçi Ve Emekçi Bayramı Anamur'da da Kutlandı

  1 Mayıs İşçi Ve Emekçi Bayramı Anamur'da da Kutlandı

  1 Mayıs İşçi Ve Emekçi Ba

 • Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı

  Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı

  Anamur Anadolu İmam Hatip Lis

 • Bayram Namazı Saat Kaçta? Namaz Saatleri

  Bayram Namazı Saat Kaçta? Namaz Saatleri

  Bayram namazı saat kaçta? Na

anamurhaberler.com Sitesinin hizmetleri ve Kullanım Şartları Şöyle Özetlenebilir:


Tanımlar:
Sitemiz: 
anamurhaberler.com internet sitesi.

Üyeler: anamurhaberler.com üzerinde işlem yapan, kendisinin belirlediği şifre site tarafından kullanıcı şifresi olarak verilmiş edilmiş, özel kişi ya da tüzel kişi temsilcisi.

Kullanıcı: Üyeler (kayıtlı ve şifre sahibi) veyahut da kayıtlı olmayan ziyaretçiler.
Yer Sağlayıcı: 
anamurhaberler.com sitesini yayınlayan kuruluş.

Şartlar:
Bu sitenin reklam, tanıtım, duyuru ve iletişim amaçları dışında kullanılması, bu amaçlar dahilinde olsa dahi yasalara aykırı şekilde kullanılması, yasak, yanıltıcı veya sahte içerik yüklenmesi, kişilerin yasalarla korunan her türlü haklarına zarar verecek şekilde kullanılması, program, virüs benzeri yazılım yüklenmesi, genel ahlaka aykırı, resim, video, ses dosyaları yüklenmesi, diğer üyelerin iletişimini engelleyecek faaliyetlerde bulunulması, kesinlikle, yasaktır. Bu türden eylemlerde bulunan kişiler, oluşacak her türlü yükümlülükten şahsen sorumludurlar. 
anamurhaberler.com, üyeleri veya ziyaretçilerinin yukarıdaki yasaklı eylemleri icra edenlerin gerek bildirimli gerek bildirimsiz olarak site üyeliklerinin dondurulması, bilgilerinin silinmesi ve bu kişilerin siteye erişimlerinin engellenmesi hakkına her zaman sahiptir. İçeriğin yasaklı olup olmadığı konusunda karar mercii tek taraflı olarak anamurhaberler.com site yönetimidir. Site yönetimine, üyelerin yükledikleri içeriklerin gerçek dışı, sahte ya da telif hakkı yasalarına aykırı olmadığını araştırmak zorunluluğu yüklenemez. Her üye yüklediği içerikten ve beyanatatından kendisi bizzat sorumludur. Bu nedenle site üzerinde, başkalarının şifresi ile giriş yaparak onlar adına işlem yapılması da yasaktır.            

Hizmetlerimiz:
Site üzerinde sağlanmakta olan hizmetlerden ücretli olanları, site tarafından önceden ilan edilmemişse, bu hizmetleri kullanmış olanlardan ilan tarihine kadar geçecek süre için ücret talep edilmeyecektir. Yer sağlayıcıdan kaynaklanan sorunlar nedeni ile tarafımıza herhangi bir sorumluluk yüklenemez. 
anamurhaberler.com gerekli gördüğü hallerde tüm yayını veya bazı içeriklerin yayınını askıya almak, veya tamamen durdurmak hakkına sahiptir. Böyle bir durumda üyelerin tazminat isteme, şikayetçi olma hakkı yoktur https://canadian-pharmacy24-7.com/buy-celebrex-online/